תקנון

תנאים לשימוש באתר “sk-gym.net”

התקנון – תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות שלהלן חלים על כל משתמש באתר (להלן:”גולש”).
עצם השימוש באתר ותכניו מהווה הסכמה מצד המשתמש לתנאי השימוש כפי שישתנו מעת לעת, וכי לא תהא למשתמש או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד האתר, מפעיליו ו/או מי מטעמם.
באם אינך מסכים לתנאי השימוש, אנא הימנע מביצוע כל שימוש שהוא באתר.

*כותרות הפרקים מובאות לשם נוחות והתמצאות המשתמש ולא ישמשו בפרשנות תנאי השימוש.
*התקנון מיועד לנשים וגברים כאחד למרות היותו מנוסח בלשון זכר.
מטעמי נוחות בלבד, עמכן הסליחה.

תחולה והסכמתך לתנאי התקנון

להלן “האתר” “sk-gym.net” הוא אתר המציע קורסים אונליין, ציוד וביגוד לרכישה, אימונים ושרותים נוספים של איגרוף תאילנדי וקלאסי לרכישה והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

השרותים באתר

אתר “sk-gym.net” מספק מידע בנוגע לאימוני איגרוף תאילנדי ואיגרוף קלאסי יחד עם מוצרי אימון שונים. כמו כן, האתר מספק ל”גולש” סרטוני הדרכה מקוריים והסברים מפורטים לביצוע של תרגילים וטכניקות איגרוף תאילנדי ואיגרוף קלאסי.

השימוש בחלק מן השירותים המוצעים במסגרת האתר מותנה בהרשמה.
לצורך השלמת ההרשמה לאתר, יש לבחור שם משתמש וסיסמה וכן למסור פרטים כגון שם, כתובת דוא”ל, מספר טלפון, כתובת מגורים ופרטים מזהים נוספים.

הנך מתחייב למסור פרטים נכונים ומלאים, ושלא לעשות כל שימוש באתר תחת זהות בדויה.

רכישה בחנות “סק ג’ים”

אתר זה אינו מחייב אף משתמש לבצע רכישה ועל כן, כל משתמש שביצע הזמנה דרך האתר מסכים בכך לתנאי תקנון זה ולחיובו בכרטיס אשראי ו/או באמצעי התשלום אשר נמסר על ידו במעמד ביצוע ההזמנה באופן מודע ומוסכם.

**לאחר סיום ביצוע הרכישה הרוכש לא יחויב בגין ההזמנה אלא רק לאחר שההזמנה תאושר וניתן לספק את המוצר. 

דמי משלוח ותנאי משלוח

המשלוחים דרך החנות האינטרנטית יהיו על ידי חברת שליחויות חיצונית (למעט אזורים המוגדרים כמוקדי סיכון ו/או שטחים ו/או מעבר לקו הירוק) והתשלום על המשלוח יהיה על ידי הלקוח בנפרד במועד האספקה או במסגרת התשלום בגין המוצר.
במכירה בתשלומים רשאית החנות ו/או הספק לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון 
הלקוח יהיה רשאי לאסוף את המוצר ישירות מהספק וזאת בתיאום מראש עם הספק באשר למקום ומועד האיסוף .
מוסכם כי במקרה של איסוף ע”י הלקוח לא יגבו מהלקוח דמי משלוח.

אספקה

החנות או הספקים יספקו את המוצר עד 14 ימי עסקים מרגע אישור ההזמנה והתשלום בפועל (ימי א’ עד ה’. לא כולל שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).
מידה והמשלוח הגיע ליעד והמקבל אינו נמצא באזור ניתן לבקש מהשליח להשאיר את המשלוח ליד הדלת, במקרה זה החברה לא תהייה אחראית לכל נזק ו/או אובדן שיכול ויגרמו למשלוח כתוצאה מכך. אישור השארה של המשלוח מהווה אישור לקבלתו ותקינותו של המוצר.

החנות ו/או הספקים לא יהיו אחראים לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:
כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חרום ונזקי טבע. 
כל סיבה שאינן בשליטת החברה.

**החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את אפשרויות המשלוח, עלויות המשלוח ותנאי המשלוח באתר בכל עת.

ביטול עסקה

ניתן לבטל עסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 והתקנות שהותקנו על  פיו, כפי שיעודכנו מעת לעת (להלן: “חוק הגנת הצרכן”). 

לא ניתן לבטל עסקה במקרים הבאים:
*מוצרים שעל פי דין אין להחזירם (כגון מגן אשכים, שיניים וכדומה).
*מוצרים פסידים – מוצרים שערכם יאבד בפרק הזמן עד החזרת המוצר לעסק, מוצר שרוט, שבור, מלוכלך ו/או שנעשה בו שימוש כזה או אחר.
*עסקאות לרכישת מוצרים הניתנים להקלטה, שעתוק או שכפול, שאריזתם המקורית נפתחה.

ברשות הלקוח האפשרות להחזיר את המוצר תוך 14 יום ולקבל את הכסף בחזרה, בתנאי שהמוצר שלם ולא נעשה בו שימוש, או נגרם לו נזק או פגם,  שהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 14 יום מתאריך קבלת המוצר. 

בקשה לביטול/שינוי עסקה מכל סיבה שבתקנון ו/או בחוק הגנת הצרכן תעשה דרך המייל sk.gym.il@gmail.com‬. נא לשלוח בקשה לביטול והסיבה לכך ולוודא שאכן התקבלה במייל על ידי החברה. שולח המייל אחראי על בדיקה שאכן המייל הגיעה ליעדו על ידי פנייה בטלפון 052-5515312.

ניתן לבטל עסקה ככל ולא נעשה שימוש במוצר, לא הורכב, לא הוסר ממנו עיטוף ו/או כל דבר אחר, לא ניזוק, לא נפגם ולא עבר כל שינוי.
על הלקוח להחזיר את המוצר לכתובת ז’בוטינסקי 100 פתח תקווה לאחר קבלת אישור לביטול\החלפה של המוצר.
*ביטול מלא וסופי של הזמנה יתבצע רק לאחר בדיקת המוצר על ידינו ורק לאחר שנקבע כי המוצר תקין ולא נעשה בו כל שינוי ו/או שימוש ו/או פגם. 
*במקרה של ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן החברה תהא רשאית לגבות דמי ביטול בגובה של 5% מסך העסקה ו/או בסכום של 100 שקלים לפי הנמוך מבניהם. 
*בביטול עסקה עלות החזרת המוצר, האחריות לשליחת המוצר וקבלתו על ידי הספק היא של הלקוח. לקוח שלא החזיר מוצר במועד ו/או לא עמד בתנאי מתנאי ביטול אלה לא יוכל לטעון לביטול העסקה. 

החלפות

ניתן לבצע החלפה של מוצר ככל וקיימת טעות במוצר שנשלח ו/או פגם במוצר ו/או אי התאמה. החלפה תתאפשר רק בתנאי ולא נעשה שימוש במוצר, ותוך 14 ימים מיום קבלת המוצר. את הבקשה להחלפת מוצר יש להעביר בכתב למייל ‬sk.gym.il@gmail.com תוך 48 שעות מיום קבלת המוצר. 
*יש לאשר את ההחלפה מול שירות הלקוחות של החברה בטלפון 0525515312, רק לאחר אישור שירות הלקוחות תתאפשר החלפה ויקבע המועד והתנאים לביצוע. 
*את ההחלפה ניתן יהיה לבצע בחנות החברה במועד הנקבע. אי עמידה במועד הנקבע מבלי לקבל את אישור החברה יבטל את אישור החברה להחלפת המוצר. 

אספקה עם ספק חיצוני

בנוסף חנות האתר פועלת כמתווך בין לקוחות לבין ספקים צד ג’.
*במוצר שמסופק על ידי ספק צד ג’ כתוב ומודגש בתיאור (לדוגמה שקי איגרוף).
בעת רכישה באתר הזמנתך מגיעה דרכנו לספק צד ג’ והוא אחראי על סיפוק הזמנתך.
*הספק יצור קשר טלפונית עמכם כדי לסגור את ההזמנה והתשלום יבוצע ישירות אליו.

אספקה והובלת המוצר

בעת רכישתך באתר sk-gym.net הינך מודע לכך שהמוצרים אותם תבחר להזמין אינם מאוחסנים אצלנו אלא אצל ספקים צד ג’ אשר משלוחים את המוצרים ישירות אל הלקוח. לכן כל טענה לגבי זמן השילוח או איכות השילוח תהיה מול הספק.
אין האתר אחראי על טיב המוצרים או השילוח שלהם, האחריות הבלעדית הינה על הספק.

החזרות וביטולים

ביטול עסקה יעשה אך ורק מול הספק ובמידה וההחזר יאושר גם כן יעשה דרך הספק.

שירות לקוחות

בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות של אתר “sk-gym.net” בטלפון 052-5515312 או במייל sk.gym.il@gmail.com.

שונות

*מחיר המוצר באתר “sk-gym.net” כולל את המע”מ.
*אתר “sk-gym.net” שומר לעצמו את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתו.
*החנות ו/או הספק לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח ו/או לצד שלישי , לרבות נזק כספי בגין רכישת המוצר במחיר גבוה יותר אצל צד שלישי . 
*המוצרים המוצגים באתר הם מבחינת הצעה לרכישה ואין בהזמנת מוצר על ידי משתמש כל התחייבות מצד החברה לספקו. 
*ההזמנות מהאתר יסופקו לכתובת אשר נמסרה בעת ביצוע ההזמנה. שינוי כתובת לביצוע המשלוח לאחר שהמשלוח יצא ממחסני החברה תגרור תשלום נוסף אשר יקבע על ידי החברה בעת השינוי כאמור. 
*אנו רשאים לעכב משלוח ולמנוע את אספקתו באם לא התקבל תשלום מלא עבורו ו/או הזמנה לא בוצעה במלואה ו/או בצורה תקינה. 

ביטול זכאות לביצוע עסקאות

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל עסקה ו/או מכירה כולה ו/או חלקה וכן למנוע מלקוחות/משתמשים מסוימים את הזכות לעשות שימוש באתר ו/או בשירותי החברה בכללותם.

הגבלת אחריות

חברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק כלשהו שייגרם, במישרין ו/או בעקיפין, בשל רכישה באתר זה או בשל אי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל ו/או רשלנות של הלקוח או צד ג’ כלשהו, לרבות רכישה ע”י קטין ללא הסכמת הוריו, רכישה בכרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו וכו’. 

*החברה אינה אחראית לנזק אשר יכול ויגרם בגין איחור באספקה.

למען הסר ספק, מובהר כי מרגע שהמוצר נשלח ללקוח, החברה ו/או בעליה, ו/או מי מטעמה אינם אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה במוצר ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועד המוצר אשר סופק ללקוח מטעם החברה ו/או בלאי במוצר אשר נגרם מטיפול ו/או שימוש לקוי במורצ כגון השארת המוצר חשוף לפגעי מזג האוויר, אחסון לא נכון של המוצר וכיוצא בזה. 

אחריות לעניין זה היא על מי שרכש את המוצר בכל הנזק אשר עלול להיגרם למשתמש ו/או לצד ג’ או לכל אדם אחר ו/או לרכוש ו/או למוצר עצמו.

ביטול עסקה והחזרת מוצר

במקרה של ביטול העסקה והחזר המוצר לחברה, יוחזר ללקוח הסכום ששולם על ידו בגין המוצר או השירות, בניכוי דמי המשלוח ודמי ביטול עסקה בשיעור של 5% מסכום העסקה או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מבניהם.

הכסף יוחזר ללקוח רק לאחר קבלת המוצר המוחזר בחברה, בהתאם לאמצעי התשלום שבו השתמש הלקוח בעת ביצוע ההזמנה, תוך 7 ימי עסקים.

* מובהר בזאת כי במידה ולקוח בוחר לבטל את העסקה הוא יחויב בתשלום מלא בגין השילוח גם אם טרם קיבל את ההזמנה, וזאת במידה וההזמנה הועברה מהמחסן לחברת השילוח.

לימוד אונליין

אתר “sk-gym.net”, מפעיליו ו/או מי מטעמם מיידעים בזאת את ה”גולש” שעיסוקו בפעילות גופנית מכל סוג שהוא, בין אם נעשה בליווי ונוכחות מאמן כושר או בין אם לאו, עלולים במקרים מסוימים לגרום לנזקים גופנים.
זאת, גם אם הפעילות הגופנית נעשית תוך שמירה על כללי הזהירות והבטיחות ותחת פיקוח מקצועי.
“גולש” הבוחר להשתמש בשרותי האתר מצהיר כי הוא מודע לסיכונים המפורטים לעיל, והינו בוחר לעסוק בפעילות גופנית תוך נשיאה מלאה בכל האחריות לתוצאות של החלטתו ולכל פגיעה או נזק גופני או אחר העלולים להיגרם במישרין או בעקיפין מהאימונים.
ה”גולש” מצהיר כי הוא מסיר כל אחריות מכל סוג שהיא מהאתר “sk-gym.net” , מפעיליו ו/או מי מטעמם.

המידע המופיע באתר “sk-gym.net” זה הוא לצורך שימוש אישי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך.
מובהר בזאת כי על המשתמש להפעיל שיקול דעת מתאים, תוך התייעצות עם רופא לגבי בריאותו, לפני שימוש בתכנים המופיעים באתר.
האתר “sk-gym.net”, מפעיליו ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים לתוצאות השימוש בתכנים המופיעים בו.

האתר “sk-gym.net”, מפעיליו ו/או מי מטעמם אינם מתחייבים להביא להשגת תוצאות כלשהן משימוש בתכני האתר ו/או בשירותיו ואין כל אחריות להשגת תוצאות מסוימות.

האמור ו/או המוצג באתר ו/או בכל קישור ו/או הפניה מהאתר אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי.
כל התכנים המופעים בסרטונים באתר יהיו באחריות המשתמש בלבד.
*יש להתייעץ עם רופא לפני תחילת תרגול הטכניקות, תרגילים, אימונים המוצעים באתר.

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “sk-gym.net” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “sk-gym.net”.
בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר

זמינות האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר.
לכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

פרסומים באתר

ה”גולש” עשוי למצוא פרסום או תוכן אחר באתר “sk-gym.net” המקשר לאתרים ולשירותים של שותפינו, הספקים, המפרסמים, נותני החסות, נותני הרישיון וצדדים שלישיים אחרים. איננו שולטים בתכנים או בקישורים המופיעים באתרים אלה ואיננו אחראים לשיטות העבודה באתרים המקושרים או ממנו. 
בנוסף, אתרים או שירותים אלה, כולל התוכן והקישורים שלהם, עשויים להשתנות ללא הרף. 
לאתרים ושירותים אלה עשויים להיות מדיניות פרטיות משלהם ומדיניות שירות לקוחות. 

קישורים חיצוניים

קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “sk-gym.net” ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני.
במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
גלישה ואינטראקציה בכל אתר אחר, כפופים לתנאים ולמדיניות של אתר זה.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה-IP של המחשב שלו, כתובת ה-MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר.
במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “sk-gym.net”.

פרטיות – גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

מידע על זיהוי אישי

אנו עשויים לאסוף מידע מזהים אישיים מתלמידים במגוון דרכים, כולל, אך לא רק, כאשר התלמידים נרשמים לאתר “sk-gym.net” או לקורס במסגרת אתר הדרכות, להירשם לניוזלטר, ובקשר עם פעילויות, שירותים, תכונות אחרות, או משאבים שאנו מעמידים לרשותנו באתר “sk-gym.net” . 
התלמידים עשויים לבקר בבית הספר בעילום שם. 
אנו אוספים מידע מזהה אישי ממנויים רק אם הם מוסרים אלינו מידע כזה מרצונם. 
המנויים יכולים לסרב למסור מידע זיהוי אישי אך פעולה זו עשויה למנוע מהם לעסוק בפעילויות מסוימות הקשורות לאתר “sk-gym.net”.
אנו משתמשים במידע זה כדי להתאים אישית את חווית המשתמש, כדי לשפר את שירות הלקוחות ובכדי לשלוח מייל תקופתי.
*אנו מתחייבים לא לשתף, לסחור, למכור או להשכיר במידע אישי שלכם.

שונות

בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה, מכל מין וסוג שהוא בין תוכן האתר לבין הוראות תנאי שימוש אלו, יגברו ויחולו הוראות תנאי השימוש.

המשתמש מודע ומתחייב להימנע מכל מעשה או מחדל אסורים, כולל ולרבות אך מבלי לגרוע על פי חוק המחשבים, התשנ”ה-1995, חוק הגנת הפרטיות, התשמ”א -1981, חוק איסור לשון הרע, התשכ”ה – 1965, חוק עוולות מסחריות, התשנ”ט – 1999, פקודת הנזיקין, התשכ”ח – 1968 ו/או על פי כל דין ו/או תנאי השימוש, באתר ו/או באמצעותו, במידע, תכניו ו/או בשירותים הניתנים בו.

על השימוש באתר ו/או בכל תביעה, דרישה ו/או בקשה הנובעים משימוש בו, יחולו דיני מדינת ישראל בלבד ומקום השיפוט יהיה בבית המשפט בתל-אביב בלבד.

ה”גולש” מתחייב לשפות את האתר “sk-gym.net”, מפעיליו ו/או מי מטעמם בגין כל נזק, הפסד, אובדן רווח, תשלום או הוצאה שיגרמו להם, במישרין או בעקיפין, ובכלל זה פגיעה במוניטין, פגיעה כלכלית ו/או מסחרית, שכ”ט עו”ד והוצאות משפט בגין כל טענה, דרישה ו/או תביעה הנובעים, במישרין ו/או בעקיפין, מהפרת תנאי השימוש ו/או כל מעשה ו/או מחדל של ה”גולש” ו/או מכל חיוב בו יחויבו האתר, מפעיליו ו/או מי מטעמם אשר על פי תנאי השימוש לאתר, מפעיליו ו/או מי מטעמם אין אחריות לגביו; או שתועלה נגדם על ידי צד שלישי כלשהו כתוצאה משימוש פסול ו/או בלתי חוקי על ידי ה”גולש” באתר “sk-gym.net” ו/או בתוכנו, לרבות הפרת תנאים אלו.

חלקים מתקנון זה הועתקו באישור מאתר  iWebsite

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד