אינטרלקאב בתל אביב

קודם כל לשאלה המתבקשת – מה הוא אינטרקלאב?

“אינטרקלאב” זה קרב בכוח מלא בדיוק כמו קרב זירה תחרותי אבל אין בו הרמת יד למנצח.
באירוע אינטרקלאב נפגשים כמה מכוני אומנויות לחימה (באירוע זה מכוני איגרוף תאילנדי\קיקבוקס) ונלחמים ביניהם, בקרבות מסוג זה יכול להיות שיהיה נוקדאון ואפילו נוקאאוט ואז התוצאה ברורה…
מטרת האינטרלקאבים הללו היא לאפשר למתאמנים לנסות קרב זירה ללא רישום ברקורד קרבות שלהם וכך לקבל ניסיון ממשי.

חניכי סק ג’ים באינטרלקאב

ממועדון סק ג’ים עלו 3 מתאמנים, 2 נוער ואחד בוגר.
את האמת איני מקדם אירועים מסוג זה אבל החניכים שלי רצו לעלות לקרב זירה וכרגע זאת הפלטפורמה היחידה שיש למתאמנים שרוצים לעלות לקרב ראשון.
בעתיד הלא רחוק המשיך את מה שהתחלנו כבר – אירועי SMART FIGHT.

לצערנו הרב לא היה אמינות במספר הקרבות של המתאמנים של היריבים מצד המאמן ולכן יצא מצב שמתאמנים ללא קרבות אצלי (חוץ מאחד שיש לו קרב אחד) עלו מול מתאמנים שיש להם כבר ניסיון זירה.
תבינו, מישהו שלעולם לא עשה קרב לא יודע את ההרגשה והלחץ שיש ולכן מי שעשה יש לו יתרון משמעותי.
לדוגמה בקרב של החניך השלישי שעלה ממועדנו יריבו ה”לא מנוסה” עשה גלגלון סאנשיי ועוד דברים שעוד לא ראיתי מתאמנים בקרב ראשון שלהם עושים…
אולי זה קרב ראשון שלו בתוך הפלטפורמה הזו אבל לא הקרב הראשון בזירה.

לענייננו, גם בסוג כזה של מצב ניתן להשיג את המיטב ולדעתי גם זה לטובה.
המתחרה הראשון שלנו קיבל קרב קשה מאוד והצליח לבצע את מה שרצינו להראות – טכניקה ברמה גבוהה ושמירה על קור רוח 3 סיבובים. אמרו הקרב הכי יפה של הערב, שני המתאמנים הראו יכולות והצליחו לעמוד באתגר.

המתחרה השני שלנו קיבל יריב מנוסה בזירה, נתתי לזה צ’אנס סיבוב אחד ואז הפסקתי מכיוון שאין טעם להמשיך בקרב אינטרלקאב כאשר יש הפרש כזה בביטוי בזירה. המתחרה שלנו עלה לקרב ראשון והלחץ גבר עליו יחד עם יריב עם ניסיון רב זה מתכון לפציעה מסוכנת…
המתחרה השלישי שלנו קיבל את סאנשיי בזירה, מתחרה שעלה מולו עשה קפיצות וגלגלונים שרואים בסרטים ובזכות ניסיוני למה שיכול לקרות בסוגי קרבות כאלה העלתי מתאמן שמוכן לעמוד בזה.
גם פה כמו שכתבתי למעלה היריב עם ניסיון זירה ושלי בלי. לכן הפסקתי את הקרב לאחר שני סיבובים שבהם רציתי לראות איך המתאמן שלי כן מצליח לעמוד בלחץ ולהתגונן.

לסיכום

איני בעד קרבות מסוג זה מהרבה סיבות, את אחת מהן כתבתי כאן – רמאות כדי לנצח.
הבעיה כאן היא לא ההפסד אלא הנזק שזה יכול לעשות למתאמן לטווח הארוך.
הסיבה שאני בכל זאת העלתי את המתאמנים שלי לאירוע קרבות מסוג זה הוא לראות היכן הם נמצאים והאם הם יכולים להתמודד חלילה במצב של תקיפה,
גם זה חשוב לנו בסופו של דבר – ההרגשה שאנחנו מסוגלים לעמוד ב”מכות” במיוחד לכאלו שמתכוננים לצבא.
כמובן שאני מעדיף לפתח וליצור אירועים שמקדמים את האומנות והספורטיביות, בעזרת השם נעשה ונצליח להרים אירועים מסוג חדש שתתן למתאמנים אפשרות לבחור בין הסוגים!

לתגובה

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד