סרטי אומנויות לחימה שחייבים לראות

אין כמו לראות סרט אומנויות לחימה עם המון אקשן שיתן לכם בוסט להתאמן חזק יותר!
הכנתי עבורכם רשימת סרטים שאני ממליץ לראות ממגוון אומנויות לחימה – MMA, איגרוף תאילנדי, קיקבוקס, איגרוף קלאסי, ווינג צון, קראטה ועוד.

חי או מת (2006)

סרט פעולה המבוסס על משחק מחשב פופולרי, שלוש לוחמות נועזות מגיעות להתחרות בתחרות אמנויות לחימה, כשעל הכף פרס בסך 10 מיליון דולר! אלא שמהר מאוד הן מוצאות עצמן נלחמות זו לצד זו מול כוח גדול ומסתורי יותר.

הנה בא הבוקס

סרט קומדיה, , פרנק קוראצ’י וקווין ג’יימס (בהתאמה) הבמאי והכוכב של “שומר גן החיות”, סקוט ווס הוא מורה לביולוגיה בתיכון מרושש, שעושה קיצוצים רבים., סקוט מחליט לקחת על עצמו עבודה על מנת להשלים את החסר בקופה על ידי השתתפות בקרבות MMA בלילה, הבדיחה היא שאין לו ניסיון כלל.

לוחם

דרמה משפחתית על רקע MMA, אחים מנותקים זה מה זה אשר פוגשים אחד את השני בזירה , אח אחד הוא מרצה לפיזיקה שפונה לאיגרוף כדי לכסות את חובותיו הרבים , הוא מבקש מהמאמן שלו לרשום אותו ל”ספרטה”  אך אינו מודע לתוכנית המקבילה של אחיו.

אלוף ללא עוררין

ג’ורג’ צ’יימברס הוא מתאגרף במשקל כבד מהשורה הראשונה עולמו חרב כאשר נאשם באונס ונשלח לכלא, שם שמע על מונרו האצ’נסון אשר היה אלוף בית הסוהר מזה 10 שנים, ג’ורג’ אינו מוכן להיות במקום השני והדבר מוביל לקרבות אליפות על התואר.

בסרטים הבאים השחקן הראשי הוא סקוט אדקינס שמשחק את ‘בויקה’ , פשוט סגנון מדהים!

לעולם אל תיכנע

אלוף ב-MMA דייגו קארטר שמרגיש לא מרוצה מהקריירה הנוכחית שלו פוגש אישה יפה אשה המובילה אותו לטורינר MMA בורטאלי  שאף פעם לא נפסק, שם מתחיל דייגו להתלהב ומנצח בטורינר, הוא נהפך לכוכב אך לאט לאט הוא מבין שמשהו בטורינר הזה מסריח כאשר הבוס שלו מתגלה כמאפיונר מניפולאטור.

טקן

אקשן שילוב אמנויות לחימה המבוסס על משחק מחשב פופולרי. בעולם עתידני, התאגידים השתלטו על המדינות. השטח שהיה פעם ארצות הברית שייך בהווה לתאגיד טקן, בראשו עומד הייהאצ’י מישימה. נער מרדן ורב פעלים בשם ג’ין שואף לנקום את מות אמו, בו הוא מאשים את מישימה. כדי להוציא אל הפועל את תוכניותיו, נרשם ג’ין לתחרות האקסקלוסיבית King of Iron Fist. הוא עדיין לא יודע שיש לו עתיד מזהיר והרבה יותר היסטורי מאשר סתם עוד ויג’ילנטי שיודע לנפנף באגרופיו.

זירה

מותחן אקשן על גלדיאטורים מודרניים. דייויד לורד מתחיל להידרדר נפשית כאשר יום אחד בדרך הביתה רכב מתנגש ברכבו, אשתו והתינוקת בבטנה נהרגים. התחתית מגיעה כשהוא מסתבך בקטטת באר ונחטף ע”י אירגון שמנהל קרבות גלדיאטורים לצפייה באינטרנט, המנצח בזירה הוא זה שנאשר חי .

קיקבוקסר הנקמה (2016)

קיקבוקסר הוא סרט המאפיין את שיטת הלחימה קיקבוקס, הסרט הזה הוא גרסה מחודשת לסרט הראשון (1989) עם השחקן ז’אן קלוד ואן דאם.

טום יאנג גונג המגן נקמת הלוחם

טום יאם גונג, הופץ באנגליה כ’מלך הלוחם’, בארצות הברית כ’המגן’, ובגרמניה כ’נקמת הלוחם’, הוא סרט בכיכובו של טוני ג’ה אמן לחימה באמנות הלחימה Muay Boran הורה של אומנות הלחימה איגרוף תאילנדי . לוחם צעיר בשם חאם חייב לנסוע לאוסטרליה כדי להחזיר את הפיל הגנוב שלו. בעזרתו של בלש אוסטרלי יליד תאילנדית, חאם חייב לקחת על עצמו את כל הנוסעים, כולל כנופיה בראשות אישה רעה ושני שומרי הראש הקטלניים שלה.

אונג באק

סדרת סרטים נוספת בכיכובו של אמן הלחימה טוני ג’ה. כאשר ראש פסל קדוש בכפר נגנב, אמן לחימה צעיר הולך אל העיר הגדולה ומוצא את עצמו מסתבך עם ה”עולם התחתון” כדי להחזירו.

רוקי

Rocky היא סדרת סרטים המספרת את סיפורו של המתאגרף רוקי בלבואה.
בכיכובו של סילבסטר סטאלון שהוא גם הבמאי של כל ששת הסרטים!

ללא כפפות

בילי הופ בשיאו בזירה , אלוף נוכחי באיגרוף מקצועי במשקל בינוני ובעל למשפחה יפה, בית ועושר. תאונה טרגית שבעקבותיהאשתו נהרגה גורמת לו להידרדר עד כדי כך  שבתו נלקחת ממנו על ידי שירותי הרווחה וביתו מעוקל בידי הבנק. גורלו של בילי התהפך כאשר פגש מתאגרף לשעבר שיקח אותו תחת חסותו

עלי

דרמה מרתקת, החושפת את פניו הרבים של הספורטאי הבולט ביותר במאה ה – 20 אשר הוא מוחמד עלי. מפגש בלתי נשכח עם האנשים שיצרו היסטוריה.  ויל סמית מגלם את עלי.

קריד

רוקי בלבואה חוזר הפעם כאלוף עולם אגדי באיגרוף במשקל כבד אשר פרש מזירת הקרב לצמיתות, רוקי מתבקש לחזור לאמן על ידי אדוניס ג’ונסון, בנו של יריבו המיתולוגי של רוקי אשר מת לפני שנולד.  רוקי רואה באדוניס את הנחישות והכוח של יריבו המיתולגי שהפך להיות חברו לפני שנפטר ומחליט לאמן את המתאגרף הצעיר לאליפות.

מיליון דולר בייבי

פרנקי דאן מאמן איגרוף שמסרב לאמן מתאגרפים צעירים מחשש שהם יתנכרו לו ברגע שהם כבר לא יצטרכו אותו כמו שבתו היחידה עשתה לו. מגי פיצ’גרלד היא מתאגרפת צעירה השואפת להיות אלופת העולם באגרוף, רוצה שפרנקי יאמן אותה אך פרנקי אינו מאמין שנשים יכולות להצליח באיגרוף. מגי עובדת כמלצרית ובזמנה הפנוי (הלא רב) מגיעה יום יום למכון ומוכיחה לפרנקי את רצינותה אשר מוביל אותו לאמן אותה.

סינדרלה מן

מתאגרף הידוע ג’ים בראדוק שנאלץ לפרוש עקב שרשרת הפסדים ובעצם מתחיל לעבוד בשלל עבודות כדי לפרנס את משפחתו, למרות מצבו הכלכלי הקשה אינו מפסיק לחלום על קריירת האיגרוף. בביטול ברגע האחרון נקרא ג’ים להילחם נגד טוען התואר העולמי ובכך חוזר להתאגרף! מבוסס על סיפור אמיתי.

 שובו של האלוף

מבוסס על סיפור אמיתי. כתב ספורט צעיר מציל הומלס ומגלה שהאיש שהציל הוא המתאגרף האגדי בוב סאטרפילד. מה שמתחיל כסיפור על גאולה שבה צעיר מציל אלוף ספורט מהעבר הרחוק מתגלה כמסע שבו אותו עיתונאי צריך להתמודד עם בני משפחתו ואביו כדי להגיע להשלמה עם עצמו.

ייפ מאן

סרטי פעולה על תחילת פרסומה של שיטת הקונג פו ווינג צ’אן, סדרת הסרטים מתחילה על סיפורו של ייפ מאן שהיה מורו של ברוס לי.

לתגובה

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד