חושבים על להתחיל להתאמן באומנויות לחימה?

מה זה בכלל אומנות לחימה?

אומנות לחימה נשמעת כמו משהו שמתאים לגברים שמחפשים היכן להוציא את היצרים האפלים שלהם. אך למעשה, אומנות לחימה – כשמה כן היא, אומנות של ממש, שמתאימה גם ובמיוחד לנפש עדינה, שרוצה לקבל פורקן יצירתי וערכי, בעזרת כלים מקצועיים מעולם האומנות והלחימה.

כששואלים אתכם: מה זה אומנות לחימה? אתם מוצאים את עצמכם מנסים להגדיר ולא מצליחים.

‘נו… שנלחמים, ומנצחים’ אתם מנסים בקושי. אז בואו לקבל את ההגדרה המדויקת: אמנות לחימה היא מיומנות גופנית אשר לא נולדים איתה, אלא מקבלים אותה באופן נרכש, על ידי כלים ומיומנויות מתחומי הלחימה פנים מול פנים. האומנות, השליטה בגוף, שיפור היכולות  שמשפיעות על תצורת הלחימה – ועוד.

מה האימון שהכי מתאים לכם?

לעולם אל תתחילו אימון, לפני שהמדריך שלכם יוודא כי  אכן הדרך של אימון הלחימה מתאימה לכם.
איך עובד התהליך?
שלב ראשון, מכירים את המדריך, המאמן, והוא מכיר אתכם, את הסביבה שלכם, התשוקות, הרצונות, האופי, הצרכים והערכים. רק ברגע בו יבין המאמן כיצד הראש שלכם עובד, הוא יוכל לבנות עבורכם תוכנית אימון אינדיבידואלית שתתאים לכם כמו כפפה ליד.

כיוון שאומנות הלחימה היא ביטוי לנפש ולגוף שלכם, ככל שתוכנית האימון תהיה מותאמת עבורכם יותר, כך גם תרגישו מיצוי עצמי, העצמה והתפתחות. זו הסיבה שהשלב ההתחלתי יעסוק בהתאמה מדוקדקת של אומנות הלחימה, אשר מתאימה בצורה הטובה ביותר עבור כל אחד ואחת.

עם יד על הלב, למה אתם רוצים ללמוד אומנות לחימה?

הרצון העמוק ביותר שלכם אשר מניע אתכם ללכת ללמוד דווקא אומנות לחימה, הוא זה שיהווה את המגנט שלכם לאומנות הלחימה הספציפית שהכי מתאימה לכם. לדוגמא, אם באתם כדי ללמוד הגנה עצמית, כדי להרגיש טוב גם מול בריונים או כאלה שמאיימים עליכם, תהיה לכם את האפשרות, לקבל תוכנית אימון שכוללת את כל אומנויות וכלי הלחימה שקשורים בהגנה עצמית מקסימלית. המטרה של אומנות הלחימה היא להעניק לכם את הכלים הפיזיים להתמודדות לחימתית מול האויב, אבל לא פחות חשוב מכך – היא לאפשר לכם לעבד את החולשה והתחושות הפנימיות שלכם, לחוזק יציב בכל תחומי החיים שלכם.

ככה נראה הקרב, כך גם נראים החיים

לעמוד מול היריב שלך, ולא רק שלא לשנוא אותו, אלא להיות הוגן. להגן על עצמך, ולא לפחד משום הנפת זרוע או מבט מאיים. להיות יציב, לשלוט על המחשבות, על התודעה ועל הגוף שלך – זהו שיעור אימון, שלאט לאט הופך גם לחיים בעצמם, שמקבלים מסגרת של שליטה עצמית, רגשית וגופנית.

רוצים לבדוק מקרוב אם זה מתאים לכם? מוזמנים לשיעור ניסיון כדי שגם אתם תוכלו לטעום מהעולם הקסום של אומנות לחימה ולקבל כלים שישנו את חייכם לטובה.

לתגובה

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד